O firmie

Od 1991 roku jesteśmy na rynku pozyskując zaufanie klientów z wielu krajów m.in. Anglii, Niemiec, Czech, Belgi, Holandii, Węgier, Litwy, Bułgarii oraz dalekich krajów jak USA, Wietnam, Tanzania, Mongolia czy RPA. Wśród ponad 8 tys. kontrahentów w Polsce są tacy potentaci jak huty, kopalnie, energetyka, zarządy dróg czy straże pożarne. Posiadamy koncesje MSWiA uprawniającą m.in. do demilitaryzacji wojskowego sprzętu bojowego i obrotu nim na rynkach cywilnych.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w generalnych remontach pojazdów specjalnych i ciężarowych oraz regeneracją części i podzespołów do pojazdów głównie wykorzystywanych w siłach zbrojnych R.P. Posiadamy olbrzymie doświadczenie oraz zespół mechaników, którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

W ostatnich 7 latach jednym z naszych głównych profili działalności była modernizacja samochodów STAR 266 głównie dla zakładów energetycznych i gazowniczych. Wykonaliśmy ich ponad 150 modernizacji. Wdrażanie w tych samochodach nowych rozwiązań i ciągle jego unowocześnianie stało się naszą pasją. Dążymy do 100% bezawaryjności tego samochodu.

Na rynku od 1991 roku

Ponad:

150

Modernizacji

8000

Klietów

2500

Sprzedanych pojazdów

10000

Części zamiennych
Militaria

Pojazdy wojskowe i sprzęt militarny

Pozyskujemy z wojska zbędny sprzęt oraz pojazdy wojskowe. Posiadamy koncesję MSWiA która uprawnia nas do zakupu sprzętu bojowego oraz następnie pozbawienia go cech użytkowych i sprzedaży na rynek cywilny.

Modernizacje

Modernizacja samochodów oraz pługów wirnikowych

Od kilkunastu lat zajmujemy się modernizacją rosyjskich pługów wirnikowych często widocznych na polskich drogach zimą oraz modernizacją pojazdów marki STAR, URAL jak i KAMAZ

Naprawy

Naprawa samochodów ciężarowych oraz sprzętu wojskowego

W naszych warsztatach naprawiamy wszystkie pojazdy marki STAR ale również pojazdy i sprzęt który służył w polskiej armi. Posiadamy serwis mobilny który pozwala nam na naprawę samochodów w całym kraju.

Transport

Usługi transportowe

Świadczymy usługi transportowe zestawem niskopodwoziowym oraz samochodem z żurawiem hydraulicznym "HDS"

Obowiązek informacyjny pobierz